szybkie pozyczki

Chcesz robić dobre wyniki dla osób z autyzmem? Skontaktuj się z nami!

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj do swoich strojów treningowych i startowych:

 1. logo akcji "Biegiem na pomoc" np. na piersi stroju triathlonowego lub koszulki biegowej (POBIERZ),
 2. hasło akcji "Szybko! Zwolnij autyzm" oraz adres strony "www.biegiemnapomoc.pl" na plecach (POBIERZ).

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami via e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skorzystaj z usług nadruku na koszulkach. Wpisz w wyszukiwarkę hasła: "nadruk na koszulkach" + "nazwa Twojej miejscowości np. (Warszawa)". Wybierz firmę, która Ci odpowiada i złóż zamówienie na wykonanie koszulki. Projekt zadruku zawierający cztery wersje zadruku możesz pobrać tutaj: projekt do druku zewnętrznego (PDF, 384 KB).

Wraz z naszym partnerem odzieżowym, firmą Newline, przygotowaliśmy dwa rodzaje technicznych koszulek charytatywnych: żółtą koszulkę z rękawkami (Base Cool T-shirt) za 59 zł/sztukę oraz białą koszulkę na ramiączkach (Base Coolmax Singlet) za89 zł/sztukę. Zadruk na obu koszulkach wykonany jest metodą sublimacyjną, co pozwala na zachowanie technicznych właściwości odzieży. Przed zamówieniem sprawdź tabelę rozmiarówDochód ze sprzedaży koszulek przeznaczany jest na program wczesnego wykrywania autyzmu.

Jak zamawiać? Wyślemy Ci koszulkę pocztą. Prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informację o liczbie, rodzaju (żółta czy biała, męską czy damska), rozmiarach i adresie dostawy koszulek. W mailu zwrotnym otrzymasz od nas potwierdzenie zamówienia. Następnie dokonaj wpłaty wskazanej w potwierdzeniu zamówienia kwoty na konto: Fundacja SYNAPSIS ul. Ondraszka 3, Warszawa; nr konta: 46 1600 1169 0003 0132 3566 4001; w tytule: koszulka (kolor) biegiem na pomoc. Do kosztu koszulek należy doliczyć koszt przesyłki. Koszulki wysyłamy zazwyczaj via Poczta Polska, przesyłką poleconą priorytetową (sprawdź cennik). Po zaksięgowaniu kwoty na naszym koncie, zamówienie zostanie przesłane pod wskazany adres. Koszulkę możesz odebrać także w siedzibie Fundacji SYNAPSIS przy ul. Ondraszka 3.

 • przód żółtej koszulki z rękawkami za 59 zł
 • tył żółtej koszulki z rękawkami za 59 zł
 • przód białej koszulki na ramiączkach za 89 zł
 • tył białej koszulki na ramiączkach za 89 zł

Ustaw stale zlecenie w swoim banku. Ustawienie „stałego zlecenia" możesz zrealizować samodzielnie w ramach bankowości elektronicznej lub w oddziale swojego banku.

Wystarczy jeśli wpiszesz kwotę oraz określisz zasady „stałego zlecenia" wpisując następujące dane:

1. Adres Fundacji SYNAPSIS:

Fundacja SYNAPSIS
ul. Ondraszka 3
02-085 Warszawa

2. Numer konta Fundacji SYNAPSIS:

BNP Paribas Bank Polska
46 1600 1169 0003 0132 3566 4001

3. Tytuł płatności:

"darowizna na wczesne wykrywanie i terapię małych dzieci z autyzmem"

Pomóż jednorazowo i wykonaj przelew na www.biegiemnapomoc.pl. Przejdź na dół strony głównej. Znajdziesz tam moduł do przelewów elektronicznych.

Dokonując wpłaty darowizny online wspierasz wczesne wykrywanie i terapię małych dzieci z autyzmem.

Możesz również dokonać jednorazowego przelewu wpłacając darowiznę o tym samym tytule na nr konta Fundacji SYNAPSIS BNP Paribas Bank Polska 46 1600 1169 0003 0132 3566 4001.

Siepomaga.pl to Internetowa Platforma Pomagania, która łączy w jednym miejscu ludzi chcących wspierać potrzebujących z organizacjami pozarządowymi, których misją jest niesienie pomocy. Siepomaga.pl współpracuje tylko ze sprawdzonymi organizacjami prowadzącymi działalność charytatywną i prospołeczną. Wśród nich jest także Fundacja SYNAPSIS.

 1. Zarejestruj się na stronie Siepomaga.pl
 2. Wybierz Fundację SYNAPSIS jako organizacje, której chcesz pomagać.
 3. Kliknij na przycisk „Zbieraj" – otworzy się strona Twojej zbiórki.
 4. Po wypełnieniu formularza, Twoja zbiórka będzie gotowa. Każdy, czy to znajomy, czy nieznajomy, będzie mógł się dorzucić do Twojej zbiórki.
 5. Dodatkowo, możesz przesłać jej link wszystkim, których chcesz poinformować o tym, że biegniesz dla dzieci z autyzmem.

Trenujesz i startujesz w barwach teamu firmowego? Nadaj temu dodatkowy sens i zbierz pieniądze na program wczesnego wykrywania autyzmu! Wyznacz swojemu teamowi cel sportowy (np. ukończenie przez dziesięć osób Maratonu Warszawskiego w łącznym czasie 45 godzin) i cel charytatywny (np. zebranie 10 000 zł). Jak zebrać 10 000 zł? Namów pracodawcę aby nagrodził Wasz team za realizację celu sportowego donacją na rzecz naszego programu. Poproś współpracowników o doping poprzez wsparcie założonej przez Ciebie i Twój team zbiórki na siepomaga.pl. Masz pytania? Skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fundacja SYNAPSIS, ul. Ondraszka 3, 02-085 Warszawa, tel./fax: (+48 22) 825 87 42, e-mail: biegiemnapomoc@synapsis.org.pl
KRS 0000045919, NIP 526-030-25-22, BNP Paribas Bank Polska SA 46 1600 1169 0003 0132 3566 4001