Drukuj
Odsłony: 4938

Kręć z nami kilometry dla dzieci z autyzmem. Podbij Sufferlandię w słusznej sprawie! 

Już 13 maja w sobotę zapraszamy na imprezę z cyklu The Sufferfest, czyli maraton rowerowy, podczas którego Michał Jeżewski (Z zasady jestem nieśmiały - wywiad z Michałem Jeżewskim) reprezentujący KS Niemaniemogę & Biegiemnapomoc.pl będzie walczył o tytuł Rycerza Sufferlandii. The Sufferfest to 10 godzin prawdziwie morderczego treningu rowerowego z prawem do jednej 10 minutowej przerwy.

Kręci Cię ta idea? Kręć razem z Michałem i Tonezone 13 maja w Galerii Metropolia w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Jana Kilińskiego 4! Zarezerwuj jeden z 17 rowerów stacjonarnych u boku Michała i poczuj czym jest walka o tytuł Rycerza Sufferlandii. Wszystkie opłaty z rezerwacji rowerów – 50 zł za przejazd – pomogą Fundacji SYNAPSIS wyprzedzać autyzm w ramach "Badabada" Programu Wczesnego Wykrywania Autyzmu.

Walkę o tytuł Rycerza Sufferlandii i wyprzedzanie autyzmu wspierają: Galeria MetropoliaTonzone, Media Expert, AirBikeAle - Energia dla Aktywnych, Radio Gdańsk, Trojmiasto.pl, Sportowy Jeż Poranny.

Dołącz: zapisz się i wpłać!


Masz pytania?

Sprawy organizacyjne Sufferfestu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprawy zapisów i wpłat: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.