Drukuj
Odsłony: 3162

KM na zdrowie!

Chcesz wystartować w Torus Triathlon IN DA HOUSE 2017? Chcesz zrobić coś naprawdę szlachetnego? Weź udział w naszej zabawie „Km na zdrowie” i pomóż dzieciom zagrożonym autyzmem zmniejszyć dystans dzielący ich od samodzielnego i szczęśliwego życia!

Jak pomagać? I jak wygrać start w TTIDH 2017? To proste.

PO PIERWSZE: Wylej trochę potu!

Załóż buty i pobiegnij swoją ulubioną trasą, wsiądź na rower lub wskocz do basenu i przepłyń swój typowy dystans. Jeśli nie uprawiasz powyższych sportów, możesz spokojnie poćwiczyć na rowerku treningowym, bieżni, wioślarzu, itp., w domu czy na siłowni...albo pójdź na długi spacer. Nie ważne jak to zrobisz, liczy się chęć i osiągnięty dystans.

PO DRUGIE: Pochwal się!

Udostępnij swój wynik na profilu Torus Triathlon Team (Facebook: www.facebook.com/torustriathlon lub Instagram: www.instagram.com/torustriathlon). Najlepszy będzie screen z endomondo lub innej aplikacji do treningu, ale także foto zegarków, relacje wideo czy po prostu zdjęcie z Twojego treningu + dopisaną sumę kilometrów. Do postów koniecznie dodaj hashtag #kmnazdrowie.

PO TRZECIE: Podziel się dobrem!

Wpłać dowolną kwotę na wyprzedzacnie autyzmu u dzieci, czyli rozwój ogólnopolskiego "Badabada" Prorgamu Wczesnego Wykrywania Autyzmu. Sam zdecyduj jaką kwotę chcesz przekazać. Każda złotówka przybliża dzieci zagrżone autyzmem do rekordu świata - samodzielnego i szczęśliwego życia w przyszłości.

8 zł to koszt arkusza testowego do diagnozy -> WPŁACAM 8 ZŁ
15 zł to koszt jednej pomocy diagnostycznej -> WPŁACAM 15 ZŁ
36 zł koszt badania przesiewowego dla dziecka -> WPŁACAM 36 ZŁ
60 zł to koszt godziny konsultacji dla rodzica -> WPŁACAM 60 ZŁ
90 zł to koszt godziny diagnozy-> WPŁACAM 90 ZŁ

PO CZWARTE: Odbierz nagrodę!

Przyjdź na Torus Triathlon In Da House w dniu 25 lutego, kibicuj i odbierz nagrodę! Osoba, która do 10 lutego "wykręci" najwięcej kilometrów otrzyma możliwość wykupu miejsca startowego w Torus Triathlon In Da House 2017. Środki ze sprzedaży pakietu startowego powiększą pulę pieniędzy przekazaną Fundacji SYNAPSIS na rozwój "Badabada".