szybkie pozyczki

Cześć Wam!
Jest sprawa i zorganizowana akcja! W lutym trzynasty raz będę kończyć trzynaste urodziny - przypadek?! Ćwierćwiecze to poważny czas, w którym warto zrobić coś dla innych a nie myśleć tylko o sobie. Stąd wszystkich Was i każdego z osobna zapraszam do spędzenia tego dnia ze mną, robiąc trochę dobra.

Ale o co chodzi?
Sprawa jest banalnie prosta. 19 lutego, w godzinach wstrętnie porannych, biegniemy wokół naszej poznańskiej Malty. Ja robię kółek niecałe 5, by dobić do 25 km. Ty robisz tyle, ile chcesz/możesz/masz sił. Nazbierane km przekształcasz w złotówki (po drodze mnożysz to razy 2/4/10...), które przekazujesz na Fundację SYNAPSIS, a dokładniej na akcję Biegiem na pomoc, której ideą jest wczesna diagnoza i terapia dzieci z autyzmem.

Ale dlaczego?!
Bo jeżeli tak zrobisz, będzie to dla mnie najlepszy prezent urodzinowy. A choć może nie znasz mnie dobrze i wcale nie chcesz mi robić prezentu urodzinowego, to zrób coś dobrego dla wszystkich dzieciaków zagrożonych autyzmem. Nawet Twoje 100 metrów będzie miało dla nich znaczenie...

Ale jest dopiero styczeń!
No właśnie. Były święta, było WOŚP, styczniowej wypłaty już nie ma... itd. itp. Mój super nauczyciel z Podstaw przedsiębiorczości kilkukrotnie powtarzał, że statystyczny Polak nie potrafi odłożyć miesięcznie nawet złotówki. Nie bądź jak wszyscy! Masz ponad trzy tygodnie, by przekalkulować lutowe wydatki (poza tym luty ma tylko 28 dni, więc będzie łatwiej).

Szczegóły biegu pojawią się im bliżej będzie do startu.
Planowany czas startu: 9 rano
Miejsce zbiórki: do ustalenia (szukaj nas wokół jeziora Malta )
Planowany koniec: daję sobie 3,5h. Skończysz, jak będziesz chciał/a. Na pewno Ciebie nie zostawię!
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1083824228407393/

W razie pytań, pisz do mnie.
Kolejne informacje będą pojawiać się na bieżąco. Nie wstydź się i podeślij info dalej: zaproś znajomych, znajomych znajomych i kogo tam chcesz. Nie chodzi o urodziny, o mnie, o bieg czy o to trochę sportu. Chodzi o to, by zrobić coś dobrego. A w kupie siła! Szukaj mnie na Facebooku - Gracja-Maria Matylla.

FAQ
1. Gracku, ja nie lubię biegać. Czy tylko bieg się liczy?
Ja też nie lubię (high five!) Możesz przejechać się rowerem, pospacerować, wchodzić po schodach przez 15 min, pójść na siłownię, zrobić pompki, COKOLWIEK! Liczy się wysiłek.

2. Szybko będziesz biec?
Buahahahaha! Nie. A tak serio, to nie spotkałam w swoim życiu kogoś, kto biega wolniej niż ja. Jeżeli tym się martwisz, to przestań. W tej chwili.

3. Wolno będziesz biec?
Niestety tak. Jeżeli nie chcesz biec samemu, a jesteś szybkim biegaczem, na pewno znajdę Ci kogoś, kto biega równie szybko. No worries!

4. Ja w ogóle nie uprawiam sportu...
To straszne. Ale nie jest to problematyczne dla tej akcji. Licz, ile razy zmieniasz kanały w TV przez 3h. Licz, ile razy klikasz myszką przez 1h. Trochę kreatywności, wierzę w Ciebie!

5. Nie mogę być w niedzielę/ćwiczę w inne dni niż niedziela/wstaw cokolwiek innego.
Jakoś to przeżyję. Umówmy się, że masz cały tydzień, od 13 do 19 lutego by poćwiczyć. Liczy się gest, dobra myśl i Twoje duże serducho.

6. Kiedy i gdzie wpłacamy pieniądze?
W niedzielę, 19.02. Dla ułatwienia mnożenia info 'co, za ile' w ramach Badabada Programu Wczesnego Wykrywania Autyzmu:

8 zł koszt arkusza testowego do diagnozy http://bit.ly/prezentza8
15 zł koszt jednej pomocy diagnostycznej http://bit.ly/prezentza15
36 zł koszt badania przesiewowego dla jednego dziecka http://bit.ly/prezentza36
60 zł koszt godziny konsultacji dla rodzica http://bit.ly/prezentza60
90 zł koszt godziny diagnozy http://bit.ly/prezentza90

Jeżeli Twój mnożnik nie przewiduje otrzymania powyższych wartości, łap linkacza do absolutnie dowolnej kwoty, jaka Ci wyjdzie http://bit.ly/prezentzainnakwote (uzupełnij pole: "Do zapłaty").

Pierwotnym autorem akcji jest Halinka Aleksandra Nowak -> Urodzinowy bieg Halinkowy wokół Jeziora Maltańskiego, która w listopadzie 2015 roku przebiegła ponad 80 km (lat ma trochę mniej) i również zamiast prezentów zażyczyła sobie trochę dobroci dla innych. Za jej zgodą, zgarniam ten pomysł!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Fundacja SYNAPSIS, ul. Ondraszka 3, 02-085 Warszawa, tel./fax: (+48 22) 825 87 42, e-mail: biegiemnapomoc@synapsis.org.pl
KRS 0000045919, NIP 526-030-25-22, BNP Paribas Bank Polska SA 46 1600 1169 0003 0132 3566 4001