szybkie pozyczki

25 czerwca ponad 50 zawodników z całej Polski wzięło udział w EuCO Rowerkowych Mistrzostwach Świata Szusz 2016, czyli w dobroczynnych zawodach w chodnikowej jeździe na czas na rowerkach dziecięcych z kołami 16’. Zmagania otworzyli niepełnoletni „przedskoczkowie”, którzy do czerwoności rozgrzali twarz Grzegorza Golonki, który tego dnia wyłożył na torze rowerkowego ścigania swoje najlepsze perskie dywany. Kilku juniorów popisało się mrożącą krew w żyłach brawurową jazdą wzdłuż stanowiących bandę samochodom z floty patrona zawodów firmy EuCO. Na pomoc „eukokarom” rzucił się - jeszcze przytomny tego dnia - sMentor.

Po młodzikach przyszedł czas na oficjalne ściganie starszaków. Kolejność startujących zawodników była losowa, więc nie kogogo nie dziwiło to, że jak co roku w pierwszej parze wystartowali Piotr Nowak i Marcin Konieczny. Swoich sił na „szesnastkach” próbowali także czołowi polscy prosi Agnieszka Jerzyk i Miłosz Sowiński. Nie zabrakło także świetnych polskich age grouperów Marcina Koniecznego, Eweliny Suchomskiej, Piotra Ławickiego, Tomka Pomiernego, Zbyszka Gucwy. Triathlonistów znanych ze srebrnego ekranu reprezentowali Karolina Gorczyca, Marek Kacprzak i Maciej Dowbor.

W czelendżu wzięli udział także niezwodni Przyjaciele „Biegiem na pomoc”. Michał Jeżewski swój start połączył z dodatkowym charytatywnym wyzwaniem, w ramach którego pozwolił pozbawić się swojej wypielęgnowanej brody. Na suskim torze ścigali się także Magdalena Drewek-Kozłowska reprezentująca Garnek Mocy, która walczyła o najlepszą stylówe ze Sportowym Jeżem Porannym. Byli tam także wszystkomogący „jednoręki” Piotr Bronakowski oraz szybcy i wściekli Adam Przeździęk i Rafał Chomik z T2 Team. Udany start zaliczyła także obsługa biura zawodów: siostry Marta i Justyna Tinc oraz Ewa Rokicka i Kasia Konieczna.

Każdy zawodnik otrzymał medal wykonany przez Tryumf, pamiątkowy dyplom zaprojektowany przez ADD Creative oraz zestaw kosmetyków od Sarantis Polska. Do najszybszych i najlepiej wystylizowanych trafiły także medale wykonane przez dorosłych podopiecznych Pracowni Rzeczy Różnych Fundacji SYNAPSIS oraz plecaki uszyte przez PANATO z banerów reklamowych „rowerkowych 2015”.

Dziękujemy wszystkim Zawodnikom, Organizatorom, Patronowi i Partnerom oraz Wolontariuszom i Kibicom. Dzięki Waszemu zaangażowaniu zebraliśmy ponad 8600 zł na wyprzedzanie autyzmu u maluchów w ramach Badabada Programu Wczesnego Wykrywania Autyzmu (www.badabada.pl). Do zobaczenia na przyszłorocznych „rowerkowych”.

Organizatorzy: MKON, Nowy, Sportowy Jeż Poranny. Patron: EuCO Europejskie Centrum Odszkodowań. Partnerzy: AirBike, ADD Studio Reklamy, Uczniowski Klub Sportowy „Towarzystwo Rozwoju Sportu” Susz, Jan Niezbędny, Tryumf, Klub Sportowy Niemaniemogę, Garnek Mocy, Artneo, Mam Świetną Pozycję, House of Skills.

Galeria ADD Creative Studio Reklamy
Galeria Sportografia
Galeria Piotra Orłowskiego

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Fundacja SYNAPSIS, ul. Ondraszka 3, 02-085 Warszawa, tel./fax: (+48 22) 825 87 42, e-mail: biegiemnapomoc@synapsis.org.pl
KRS 0000045919, NIP 526-030-25-22, BNP Paribas Bank Polska SA 46 1600 1169 0003 0132 3566 4001