Drukuj
Odsłony: 4223

Zrób dobry wynik dla dzieci z autyzmem i weź udział w dobroczynnych Rowerkowych Mistrzostwa Świata Nieporęt 2015. Udowodnij, że jesteś szybki nie tylko na czasówce. Stań w szranki chodnikowej jazdy na czas na dziecięcym rowerze z kołami 16'' na dystansie 70,3 metra. Wszystkie opłaty startowe zostaną przekazane Fundacji SYNAPSIS na "Badabada" Program Wczesnego Wykrywania Autyzmu. Zapraszają Przyjaciele "Biegiem na pomoc": Nowy, MKON i Sportowy Jeż Poranny!

O ZAWODACH

Termin: 11 lipca (sobota) 2015, godz. 17:00. Lokalizacja: Nieporęt (http://bit.ly/lokalizacjanieporet). Gospodarz: Volvo Triathlon Series Nieporęt. Dyscyplina: jazda na czas na rowerkach dziecięcych z kołami 16''.Dystans: 70,3m. Ranga: Mistrzostwa Świata 2015. Organizatorzy: Nowy, MKON, Sportowy Jeż Poranny. Partnerzy: AirBike, ADD Creative, Volvo Triathlon Series, www.niemaniemoge.pl. Partner charytatywny: Biegiem na pomoc. Cel zbiórki: rozwój "Badabada" Programu Wczesnego Wykrywania Autyzmu. Nagrody: będzie Pan/Pani zadowolony/zadowolona. Uwagi: Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany zasad

DLA NOWYCH PARTNERÓW

Dołącz do Partnerów Rowerkowych Mistrzostwa Świata Nieporęt 2015 i zrób dobry wynik dla dzieci z autyzmem. Kontakt: bTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WARUNKI UDZIAŁU W ZAWODACH

Udział w dobroczynnych zawodach Czelendż 70,3m i 16'' może wziąć każdy, kto do 10 lipca (piątek) do godz. 16:00 wniesie opłatę startową na https://www.siepomaga.pl/r/czelendznieporet w wysokości 50 zł lub więcej podając imię i nazwisko zawodnika podczas procesu dokonywania wpłaty.

NOWOŚĆ!

Organizatorzy dopuszczają możliwość startów korespondencyjnych za pomocą zawodników do wynajecia: Piotra Nowaka aka Nowy, Marcina Koniecznego aka MKON oraz Krzysztofa Dietricha aka Sportowy Jeż Poranny.

PROGRAM ZAWODÓW

17:00 wydawanie pakietów startowych
17:00 festiwal motywacyjnych tatuaży
17:25 odprawa techniczna
17:30 start zawodów
18:45 dekoracje i zakończenie zawodów

FAQ

1. Czy zawody odbędą się w takiej samej formule jak w Gdyni?
Tak. Zawodnicy będą ścigać się parami. Dobór par będzie losowy.

2. Czy w zawodach mogą brać udział dzieci?
Tak. W zawodach mogą brać udział dzieci, które potrafią jeździć na rowerkach z kołami 16'', z zamontowanymi bocznymi kółkami.

3. Czy konieczny jest posiadanie własnego roweru?
Nie. Rowery do wyścigów zapewnia firma AirBike.

4. Widziałem, że ktoś już wynajął MKONa na start korespondencyjny. Czy mogę wynająć go i ja?
Tak. Wystawieni do startów korespondencyjnych MKON, Nowy i Sportowy Jeż Poranny są koniami wielokrotnego użytku.

5. Czy wystarczy, że przyjadę na zawody o godz. 17:30?
Nie. Zapraszamy już na godzinę 17:00 po odbiór pakietów i tattoo fest.