Drukuj
Odsłony: 5651

To jest szczyt wszystkiego! Krzysztof Mańkowski (http://makeruneasier.pl/) postanowił po raz kolejny przebiec wszystko i przy tej okazji wesprzeć akcję „Biegiem na pomoc". Tym razem mierzy naprawdę wysoko!

Już 24 stycznia 2015 (sobota) wystartuje w Marriott Everest Run (http://www.everestrun.pl/). Celem Krzyśka będzie wspięcie się na wysokość równą najwyższej górze świata – 8850 metrów. Oznacza to, że Kris będzie musiał pokonać 42 piętra (136,5 m w pionie) 65 razy. To aż 2730 pięter! Bieg zaczyna się o godz. 8:00 i potrwa maksymalnie 24 godziny.

Swoje zmagania z najwyższą górą świata Krzysztof ponownie dedykuje osobom z autyzmem. Poza wejściem na Dach Świata, Kris chce zebrać 2730 zł (1 zł = 1 piętro) na diagnozę najmłodszych dzieci dotkniętych tym zaburzeniem. Pomóżcie mu w tym! Wasze wsparcie będzie dla niego zobowiązaniem do pokonywania kryzysów fizycznych i psychicznych podczas tej morderczej wspinaczki.

- Wasza pomoc będzie dla mnie najlepszym dozwolonym środkiem dopingującym. Nie poddam się, wiedząc, że kibicujecie i razem ze mną wyprzedzacie autyzm u maluchów. Każda Wasza wpłata da mi siłę, a dzieci z autyzmem przybliży do samodzielnego życia w przyszłości. Nie zwlekajcie i biegnijcie razem ze mną na charytatywny szczyt! - piszę Krzysztof Mańkowski na stronie swojej zbiórki charytatywnej http://www.siepomaga.pl/r/szczyt

Ogień z serca dla Krzyśka!