Drukuj
Odsłony: 6143

Bez zbędnych wstępów. Zobaczcie, co nowego wymyślił Piotr Nowak i Marcin Konieczny.

"21 czerwca staruję w Triathlonie Karkonoskim na dystansie 1/2 Ironmana. Jako reprezentant Klubu "Biegiem na pomoc" postanowiłem nadać swoim zmaganiom dodatkowy sens: chcę zebrać co najmniej 5000 zł na program wczesnego wykrywania autyzmu prowadzony przez Fundację SYNAPSIS.

Szukam 10 darczyńców, którzy wpłacą po minimum 500 zł, a ja z wdzięczności zaniosę ich na Śnieżkę umieszczając ich imiona lub loga na moim stroju startowym. Wpłacając umieszczajcie imiona i nazwiska w formularzu. Nie wstydźcie się tego, że pomagacie.

Wasze wsparcie będzie dla mnie dodatkowym dopingiem i obligacją do ukończenia zawodów z dobrym wynikiem. Będę płyną, jechał i biegł szybko aby wyprzedzić autyzm u dzieci.

MKON Czelendż

Co więcej. Strona tej zbiórki biędzie także miejscem realizacji mojego zakładu charytatywnego z grupą wspaniałych łobuzów, której przewodzi Marcin Konieczny. Oto treść tego zakładu:

Piotr Nowak to człowiek piękny jak pięć złotych! Piękny sercem i jak widać na fotografii... zdecydowanie sercem, także akcja jest taka, żebyście dali piątaka! No chyba, że jest tu jakiś cwaniak, to cwaniak płaci trzydzieści, a wszystko przez wyjątkowe MKON Czelendż!

Wpłacamy piątki lub wielokrotność (5,15, 25 itd. zawsze z piątką na końcu to bardzo ważne dla naszego wyzwania). Oczywiście wpłata idzie na na #biegiemnapomoc, ale - to bardzo istotne - wpłacamy koniecznie na poniższe konto siepomaga lub szykujemy piątki na odprawę techniczną przed Karkonoszmanem, będzie pucha!

I teraz najlepsze!

Zebrana kwota "piątek" będzie stanowiła sumę zakładu, w którym Piotr zobowiązuje się przed nami Wszystkimi, że w części rowerowej 1/2 IM w Karkonoszach, że nie zejdzie ze swoją prędkością poniżej 5 km/h! Jeżeli tak się stanie dorzuci drugie tyle ile uzbieramy od siebie!
Pomóżmy zatem Piotrowi w godnym ukończeniu tych zawodów Piotrowi i zarazem szybko zwalniajmy autyzm u dzieci!

Biegiem na Pomoc - Siła!

Pamiętajcie! Spośród urodzonych w 2014 roku dzieci aż 15 000 będzie w grupie ryzyka wystąpienia autyzmu. 1 500 z nich na pewno uzyska diagnozę autyzmu. Niestety większość otrzyma rozpoznanie, gdy będzie miała około 6 lat lub więcej, czyli na tyle późno, że utraci szanse na samodzielne życie w przyszłości. Wspierając mnie i program wczesnego wykrywania autyzmu dajesz tym dzieciakom szanse na samodzielne życie w przyszłości.

Szybko! Zwolnijmy autyzm u maluchów.
www.biegiemnapomoc.pl"

Źródło i mijesce, gdzie możecie wspierać inicjatywę Piotrka i Marcina: www.siepomaga.pl/r/karkonoszman-nowego-2014